הרכב לא מניע, מה לעשות?

מוסך 10 - מוסך מורשה UMI

הרכב לא מניע? קראו ותדעו מה לעשות!

מצב שבו הרכב לא מניע כשאתם ממהרים, הוא מצב מתסכל במקרה הטוב, ומורט עצבים במקרה הגרוע יותר. על מנת למנוע מצב שכזה, חשוב להקפיד על מספר כללים של תחזוקה נכונה, בעזרת מוסך UMI או בצורה עצמאית. קראו, וכך תפחיתו את הסיכויים להיתקע במכונית שאיננה זזה בדיוק ברגע בו אתם חייבים כבר לנסוע.

תחזוקה שוטפת מונעת תקלות!

מצבר הרכב דומה לסוללה, שהתפקיד שלה הוא הנעת הרכב ושמירה על המערכת החשמלית שלו. חשוב לדעת כי אורך חייו של המצבר נע בין שנתיים לשש שנים, וככל שנשמור עליו טוב יותר, בעזרת מוסך UMI או בכוחות עצמנו, כך נאריך את חייו. על מנת לשמור על המצבר במצב תקין, ישנם מספר כללי אצבע. קודם כל ולפני הכל, חשוב לרכוש מצבר איכותי בעזרת מוסך UMI מורשה, שמותאם היטב לסוג הרכב שלכם. בנוסף, יש להקפיד על מילוי של מים מזוקקים במצבר בצורה שוטפת, לשמור על מתח טעינה נכון של האלטרנטור ולבצע בעזרת מוסך UMI בדיקה של חיבורי המצבר על מנת לוודא שאין בו קורוזיה, הנגרמת בשל הזנחת מצבר, ליקויים שונים או חיבורים רופפים. כמו כן, יש להקפיד על בדיקת תאריך הייצור של המצבר בעזרת מוסך UMI או לבדכם, על מנת להיערך להחלפתו מבעוד מועד.

שמרו על הרכב בעזרת מוסך UMI

אם אתם נוהגים להגיע אל מוסך מורשה, מוסך UMI רק לשם תיקון תקלות, כדאי שתדעו כי דווקא ביקורים כדרך קבע במוסך עשויים לחסוך מכם תיקונים גדולים יותר, לעלות על בעיות בטרם הן מחריפות ולמנוע מצבים בהם הרכב לא מניע והמצבר התקלקל לחלוטין. בעזרת בדיקת חשמל מקצועית של מוסך UMI תוכלו לוודא כי הרכב תקין ולמנוע הפתעות לא נעימות ברכב.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *