מצברים לרכב UMI

מוסך 10 - מוסך מורשה UMI

שמירה על מצבר תקין לרכבי Umi במוסך UMI

שמירה על מצבר תקין נשמעת לכם כמו משהו קשה או בלתי אפשרי? ודאי תופתעו לגלות כי בעזרת הקפדה על מספר כללים פשוטים וביקור לצורך תחזוקה אצל מוסך UMI תוכלו לשמור על מצבר תקין ולמנוע מעצמכם את עוגמת הנפש ואת העצבים הכרוכים בגילוי כי המכונית אינה מתניעה בדיוק ברגע שבו אתם הכי ממהרים.

תחזוקה שוטפת- תנאי בסיסי לשמירה על המצבר

על מנת לשמור על המצבר של רכב ה-UMI שלכם במצב תקין, חשוב שתקפידו על מספר כללים. קודם כל, חשוב לבדוק מדי פעם אצל חשמלאי רכב מקצועי שעובד בתוך מוסך UMI מורשה מהו מתח הטעינה של המצבר על מנת להאריך את חייו. בנוסף, אם המצבר כבר עובד שנתיים ומעלה, חשוב לקחת אותו אל מוסך UMI מורשה לבדיקה של חשמלאי רכב על מנת להעריך את מצבו, ובמידה והוא כבר חלש ניתן ורצוי להחליפו במוסך UMI בטרם קרס, על מנת שלא להביאו אל הקצה, ואתכם- למצב לא נעים של חוסר יכולת להזיז את המכונית. במידה והחשמלאי של מוסך UMI קובע כי המצבר איבד את כוח ההתנעה שלו ומדובר בבעיה מערכתית, תוכלו להטעינו מחדש ולתקן את מערכת הטעינה של הרכב מוסך UMIמורשה. בנוסף, חשוב לדאוג שבמצבר יהיו מספיק מים מזוקקים אך לא יותר מדי, וכן להימנע מהוספת מי ברז לתאי המצבר, שעלולים לפגוע בו ולקצר את חייו.

טיפול איכותי במצבר- רק מוסך UMI מורשה!

הטיפול במצבר שלכם חייב להיות טיפול איכותי המותאם לסוג הרכב שלכם, על מנת לספק לכם את הביטחון ואת הנוחות המלאים כאשר אתם משתמשים ברכבכם. רק בדיקה של חשמלאי מומחה שעובד אצל מוסך UMI תהווה אינדיקציה עבורכם לדעת האם מדובר בבעיה של מערכות חשמל. במצב של הופעה של קורוזיה או במצבר שיש להחליפו, כדאי לפנות למוסך UMI שיספק לכם מידע מהימן בנוגע למצב המצבר .

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *