טסט לרכב שברולט

מוסך 10 - מוסך מורשה UMI

איפה ואיך עושים טסט לרכב?

טסט לרכב הוא אותו מבחן הכרחי וחיוני, שמטרתו להבטיח כי הרכב כשיר לנסיעה, עומד בכל תקנות הבטיחות, ומאפשר לכם נסיעה בראש שקט. פעם בשנה, נדרש כל בעל רכב להגיע למכון הרישוי ולהעביר את הרכב טסט, כלומר לתת אותו לבדיקה קפדנית ויסודית שתוודא כי הוא עומד בתקני הבטיחות. מה חשוב לדעת, ומה תפקידו של מוסך שברולט בחוויה הזו, על כך במאמר הבא.

טסט לרכב – איפה תעשו אותו?

טסט לרכב השברולט שלכם, חשוב לבצע אך ורק אצל מוסך שברולט מורשה, משום שכל מוסך אחר שאיננו מורשה, לא מחזיק בידע המקצועי המספיק על מנת לאבחן את כלל התקלות האפשריות ברכב. בנוסף, הוראות משרד הרישוי הן לבצע טסט לרכב שברולט אצל מוסך שברולט מורשה. אם רכב השברולט שלכם מטופל כדרך קבע אצל מוסך שברולט מורשה אשר מכיר את הרכב שלכם, יודע אילו בדיקות הוא עבר, אילו חלפים הוכנסו בו ואיזה טיפולים התבצעו בו, הרי שעריכת הטסט לרכב אצל מוסך שברולט זה היא רק מתבקשת, והיא גם תהיה קלה יותר משום שצוות המוסך מכיר את הרכב שלכם מבעוד מועד.

מוסך שברולט – טסט לרכב ודרך צלחה

אם קניתם רכב שברולט חדש, אתם לא צריכים לערוך לו טסט בשנה הראשונה אלא רק בשנתו השנייה, ואילו אם אתם מחזיקים ברכב אספנות אתם מחויבים לעבור טסט לרכב פעמיים בשנה. כך או כך, כל עוד אתם מקפידים לעבור טסט לרכב אצל מוסך שברולט מורשה המקפיד לבצע בדיקת תקינות מקיפה לכלל המערכות החיוניות של הרכב, החל מהבלמים והמנוע, דרך הגיר ועד לפנסים, הרי שאתם יכולים להיות בטוחים שהרכב בטוח לנסיעה. בסיומה של הבדיקה ניתנת תוצאה אחת: הרכב עבר או נכשל, וכל עוד עברתם את הבדיקה וביצעתם אותה אצל מוסך שברולט מורשה, הדרך שלכם באמת צלחה!

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *