טיפול 15,000 או שנה

מוסך 10 - מוסך מורשה UMI

כל מה שצריך לדעת על טיפול 15,000 של מוסך מורשה שברולט

כולנו מכירים את המונח טיפול 15,000 ויודעים כי כל עשרת אלפים קילומטר בערך, נצטרך לקחת את הרכב לטיפול כללי, יסודי ומקיף לפני שנחזור אל הכביש. מה בדיוק כולל טיפול זה ומדוע מומלץ לערוך אותו דווקא בתוך מוסך מורשה שברולט על כך במאמר הבא.

טיפול 15,000, מה הוא כולל?

טיפול 15,000 של רכבי שברולט מדגמים שונים, הוא טיפול שכולל בדיקות מקיפות של הבלמים, של צריכת הדלק הכללית, של מערכות ההיגוי, תוך ניקוי וכיוון, חיזוק המתלים הקדמיים, וכן החלפה של שמן מנוע ומסנן השמן, של פילטר שמן, דלק ואוויר, החלפה של פלאגים ושל המצתים, וכן הלאה. באופן טבעי, בכל פעם שהרכב נמצא תחת בדיקה דקדקנית שכזו, עלולות לעלות גם בעיות נוספות. חשוב לדעת כי עבור כל סוג רכב ישנו טיפול שונה המיועד לו, ועל פי החוק חובה לבצע טיפול זה רק אצל מוסך מורשה שברולט אשר מחזיק צוות מקצועי וידע מקיף, ויכול לבצע טיפולי 15,000 בצורה מקצועית.

מוסך מורשה שברולט – הכתובת שלכם לטיפולי 15,000

מוסך מורשה שברולט הוא המקום הנכון לעבור בו לא רק טיפולים ותיקונים מזדמנים, אלא גם טיפולי 15,000 מקיפים אשר מעניקים לרכב את הטיפול המקצועי ביותר. מוסך מורשה שברולט מעניק לבעלי הרכב את הראש השקט ביותר. מעל לכל, חשוב לבצע טיפולי 15,000 אצל מוסך מורשה שברולט בשל הבטיחות הגבוהה ובקרת האיכות הקפדנית, אך בנוסף, יש לדעת כי עלות הטיפולים והתיקונים זולה יותר, רמת העדכון והקשר אל יצרן הרכב היא בלעדית והטכנולוגיות השונות לעבודה הן המתקדמות ביותר. בנוסף, צוות העובדים של מוסך מורשה שברולט הינו צוות מקצועי המתמצא היטב בעבודה עם רכבים אלו ויודע לענות על כל בעיה או תקלה שמופיעות.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *