דף הבית
 אודות מוסך 10
 מרכז שירות
 מחלקת מכונאות
 דיאגנוסטיקה
 חשמל ומיזוג אוויר
 פחחות וצבע
 מוסך UMI
 גלריית תמונות
 מפת הגעה
 צור קשר
 
מוסך מורשה שברולט
מוסך מורשה ביואיק
מוסך מורשה קדילאק
מוסך מורשה איסוזו
למה מוסך מורשה?
מוסך umi - בדיקת חורף/קיץ
שברולט טראוורס
שברולט סילברדו
שברולט סוואנה
טבלת נתוני זיהום אויר
מוסך שברולט - מוסך מורשה
מצברים לרכב UMI
חיסכון בדלק לרכב שברולט
טיפולים לרכב - שברולט
בדיקת רכב משומש לפני קניה
הוצאות אחזקת רכב שברולט
הרכב לא מניע, מה לעשות?
שירות המוסך - שיקול בקניית רכב שברולט
טיפול 15,000 או שנה
טסט לרכב שברולט
טיפים לבחירת מוסך מורשה
יום מכירות לרכבי שברולט
אתרים מומלצים
דף הבית

מוסך UMI

מוסך UMI- תבטיחו לעצמכם ביטחון על הכביש
מוסך UMI הינו מוסך המומחה לטיפול ברכבי ג'נרל מוטורס השונים, החל מביואיק וקדילאק, דרך האמר ושברולט ועד לאיסוזו , על כלל דגמיהם, כולל מנועי דיזל ורכבי שטח 4X4. אם אתם בעלים של אחד מהדגמים הללו, אתם מוכרחים למצוא לעצמכם מוסך UMI מורשה, מקצועי ובעל שם טוב, על מנת להבטיח לעצמכם ביטחון על הכביש ונהיגה בראש שקט.

מוסך UMI- יתרונותיו ותחומי התמחותו
למעשה, ניתן לקבוע כי יתרונותיו של מוסך UMI טמונים בתחומי התמחותו. מוסך UMI הוא מוסך שמציע שירותי רכב מקצועיים, איכותיים ומתקדמים, לרכבי UMI השונים, ולכן הידע והנסיון המקצועיים שלו בטיפול ברכבים אלו הוא עצום, ופה טמון כוחו. צוות העובדים של מוסך UMI מתמחה בסוגים השונים של רכבים אלו, מכיר את מאפייניהם השונים, את הצרכים של כל רכב ואת הדרך הנכונה והמתקדמת ביותר לטפל בו. מהסיבה הזו, עבור בעליהם של רכבי UMI ההחלטה לגשת אל מוסך המתמחה בסוג הרכב שלהם, היא החלטה אחראית ונכונה.

מוסך 10- מוסך UMI מורשה
מוסך 10 הינו מוסך UMI מורשה, ותיק ומקצועי, הממוקם ופועל בתל אביב מזה שנים רבות. בעלי המוסך וצוות העובדים הינם בעלי נסיון עשיר בניהול מוסכים ובמתן שירותי רכב מקצועיים לרכבי UMI השונים.
מגוון השירותים שמציע מוסך 10 לרכבי UMI הוא עצום, וכולל מערך מקיף ושלם של שירותי רכב עבור כל הדגמים של רכבי UMI: מכונאות רכב כללית, פחחות וצבע, יישור וייצור של שלדות וחלקי רכב, מחלקת דיאגנוסטיקה מתקדמת, חשמלאות רכב ואלקטרוניקה, מיזוג אוויר, הכנת הרכב לטסט כולל שירותי "עד הבית", שירותי שטיפה, מחסן חלפים ממוחשב ועוד.
אם יש לכם רכב UMI אתם מוזמנים להצטרף לשורת לקוחותינו המרוצים, וליהנות בעצמכם משירותי וטיפולי רכב מתקדמים, מקצועיים ואדיבים גם יחד.

צור קשר
דף הביתהדפסהמפת האתר